Konya Otomatik Kapı Sistemleri - Vespa
16258
page,page-id-16258,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Otomatik Kapı Sistemleri

konya-otomatik-kapi-sistemi

Otomatik Bariyer Sistemleri

Firmamız Vespa Otomatik Kapı Sistemleri, bariyer sistemleri kurulumunu da yapmaktayız. Ev, ofis, bahçe ve otopark gibi alanların girişlerinde son teknoloji bariyerler kullanarak hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz. Otomatik bariyer sistemimiz uzaktan kumanda ile komuta edilmektedir.

otomatik-bahce-kapisi

Bahçe Kapı Motorları

İstenmeyen park ve davetsiz misafirleri kayar bahçe kapınız ile kontrol altına alabilirsiniz. Halihazırda kullanmakta olduğunuz bahçe kapılarını otomatik sisteme dönüştürebiliyoruz. Dilerseniz istediğiniz şekil, renk ve malzemede yeni bir kayar kapıya da sahip olabilirsiniz. sizin! Kayar Bahçe Kapı sistemlerimiz de uzaktan kumanda ile çalışmaktadır.

dairesel-bahçe-kapısı-konya

Dairese Bahçe Kapı Motorları

Dairesel bahçe kapı motorları, bahçe kapınızın 90 derece açılmasını sağlayan sistemdir. İki ya da tek parça kapıdan oluşmaktadır. Bu sistemimiz de yine uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilmekte. Bahçe kapı motorlarımız hem var olan kapınıza entegre edilebilir ya da sıfırdan isteğinize göre imal ettirilir.

konya-seksiyonel-kapi

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel kapılar farklı ebatlardan oluşan sandviç panellerin birleşimiyle garaj vb kapalı mekanlar için kullanılmaktadır. Özel motoru sayesinde sandviç paneller tavana paralel bir şekilde ray sistemi yardımıyla açılır ve kapanır. Seksiyonel kapılar uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Kullanımı oldukça pratik ve rahattır.

seksiyonel-fabrika-kapisi

Endüstriyel Tip Kapılar

Endüstriyel tip otomatik kapılar, seksiyonel kapı sistemiyle aynı çalışıp, daha büyük alanlarda (fabrikalar, servisler vb) giriş ve çıkışı sağlayan sistemlerdir. Endüstriyel tip kapılar özel sandviç panellerden oluşur, uzaktan kumanda ile kontrol edilir.